Я повинен змиритися з наслідками поразки, — каже кельтський бос Ніл Леннон

Кельтські
1

2
Ференцварош

Ніл Леннон залишився зневіреним після того, як "Селтік" був вибитий з Ліги чемпіонів з поразкою 2: 1 від "Ференцвароса".

Півзахисник Давид Сігер вибив угорську сторону вперед на сьомій хвилині другого кваліфікаційного матчу, але Райан Крісті, замінивши пораненого Одесонна Едуарда, коли "Обручі" стартували без визнаного нападника, вирівнявся на 53-й хвилині відбитим ударом.

"Селтик" домінував у володінні до і після перерви, але на 74-й хвилині, проти серіалу гри, Токмак Нгуен вихопив відривний гол, побачивши, як чемпіони Шотландії опускаються до кваліфікації Ліги Європи.

Це вперше за 15 років, коли чемпіони Шотландії вийшли з Ліги чемпіонів настільки рано, і Леннон сказав: “Я злий, розчарований, розчарований. Всі ті та багато іншого.

«У нас було достатньо шансів виграти гру комфортно. Виправдань немає. Це на мені, і я повинен прийняти наслідки цього.

“Ми маємо вибачитися перед прихильниками і намагатись максимально використати те, що ми отримали до кінця сезону.

“Гра була легшою, ніж я думав, що буде. У нас був справді хороший контроль.

Кельтський бомбардир Райан Крісті здається зневіреним після поразки (Ендрю Мілліган / Пенсільванія)

“Вони забили рано, але я думав, що ми добре почали у другому таймі і забили, влучили у перекладину, і ми винні лише в цьому.

“Я повинен взяти на себе відповідальність. Це вперше за 15 років, коли ми вийшли настільки рано, і це залежить від мене ".

Леннон, який заявив, що нападаючі Альбіан Ажеті та Патрик Клімала, які почали на лавці запасних, "не відповідають формі", також заявив, що є гравці, які сказали йому, що не хочуть бути на "Паркхеді".

Він сказав: “Є деякі гравці, які можуть захотіти піти.

Токмак Нгуен (зліва) святкує свій переможний гол (Ендрю Мілліган / Пенсільванія)

“Вони проникли в це впродовж останніх півроку чи близько того. Тож якщо вони не хочуть бути тут, ми повинні щось з цим зробити.

“Якщо вони роблять хвилі, щоб покинути клуб, вони, очевидно, не прихильні.

«Ми хочемо, щоб гравці віддані клубу. Я не збираюся вдаватися до цього, але я викладаю це там, тому що це мене мучить давно, довго ".

Навпаки, бос "Ференцвароша" Сергій Ребров був у захваті від перемоги.

Він сказав: “Ми грали проти найсильнішої команди, яку ми грали в Європі.

Сергій Ребров святкує перемогу своєї сторони за фінальним свистком (Ендрю Мілліган / ПА)

“Можливо, вони недостатньо стріляли. Я дуже радий своїм гравцям. Ми намагалися зіграти за нашим планом. Ранній гол нам допоміг.

«Я був дуже здивований, що вони не зіграли з визнаним нападником, бо на лавці запасних було два нападники.

“Їх план полягав у тому, щоб знайти швидких гравців між лініями. Більшу частину часу ми захищалися, але ми не давали "Селтику" занадто багато шансів.

“У них були деякі проблеми в обороні. Ми намагалися піти на контратаки. Токмак дуже швидкий, і він використав його для переможного гола "