VAR у центрі уваги знову, коли Вовків тримає 10-чоловік Лестер

Після чергового суперечливого дзвінка VAR Вовки були змушені погодитись на очко проти Лестер-10.

Заголовок першого тайму Віллі Болі був заборонений в офсайді після вузького огляду на Педро Нето, оскільки господарі провели внічию 0: 0 на "Моліне".

Хамза Чудхурі був висланий пізно у другій половині для лисиць, після того як зібрав дві бронювання, і вони чіплялися після того, як пізній заголовок Рауля Хіменеса спалахнув широко.

Сторона Брендана Роджерса залишилася третьою у Прем'єр-лізі, втративши шанс повернутися до другого, оскільки Джеймі Варді — тепер з одним голом в останніх 11 матчах — намалював ще одну пусту.

Дворічна заборона Манчестер Сіті від змагань УЄФА за серйозні порушення правил ліцензування клубів УЄФА та фінансового режиму чесної гри принаймні посилила сподівання Лісів чемпіонів Фокс.

Хоча керівний орган ще не підтверджує, яке інше місце в Лізі чемпіонів буде доступне, а Сіті звертається із закликом, Вовки залишаються на полюванні — п'ятий зараз, можливо, достатньо хороший, щоб приєднатися до футбольної еліти.

Нічия підняла їх до сьомого місця у гнанні, на три очки позаду п'ятого місця Шеффілд Юнайтед.

Команди вийшли свіжими після зимової перерви, але решта мало зробила для темпу гри, натомість допомогла викинути це з синхронізації.

Руй Патрісіо відвернув заїзд Юрі Тілеманса і менше ніж через 90 секунд розтягнуту ногу Каспера Шмайхеля простягнув Діого Джота.

Але вони були рідкісними отворами, і, хоча це було конкурентоспроможним, було мало темпу, і жодна сторона не змогла боротися за будь-який контроль.

Caglar Soyuncu забив удар головою від штрафного удару Джеймса Маддісона прямо на Patricio на 23-й хвилині, але гра зіграла перед драматичним кінцем до половини.

За п’ять хвилин до перерви Шмейхель майже обдаровував Вольва лідерство, коли його неохайний пас до Чодхурі дозволив Нето простригати, але він міг прорізати його досить добре.

Через дві хвилини Хіменес втратив ще більше шансів, коли пробив вільний заголовок від хреста Джоні, щоб марно кинути головою.

Тоді Вовки були розлючені за хвилину до перерви, коли Болі зазирнув у нокаут Метта Дохерті — лише для того, щоб VAR заборонив гол.

Neto відіграв короткий кутовий момент до Jota, і коли він зібрав зворотній пас, незважаючи на те, що м'яч був відіграний назад, форвард вийшов з офсайду — однак маргінально.

Рубен Невес був забитий за інакомислення, а Конор Коді відмовився з арбітром Майком Діном під час перерви, коли прокинувся Молін.

Чоловіки Нуно Еспіріто Санту вдруге побачили, що в цьому терміні ВАР проти Лестера забив гол, після того як удар Ліндера Дендонкера був відмінений для гандболу в розіграші 0-0 у день відкриття.

Половину часу зупинив імпульс Вовків, і Лестер оселився добре після перерви, але Варді залишився анонімним.

17-гольовий голкіпер Прем'єр-ліги помер з гідного сервісу, хоча Волвс почав захоплювати ініціативу, коли Адама Траоре був представлений на 26 хвилині.

Надії господарів були ще більше підняті, коли Чудурі був відсторонений на 76-й хвилині. Півзахисник вже був на бронюванні і пішов, коли він зняв Дендонкера, ковзаючи і втративши м'яч.

Вовки натиснули, і Хіменес відправив голову, перш ніж Жоао Моутіньо прострілив по воротах.

Нападник Хіменес мав би його виграти, хоч у останню хвилину звичайного часу, але прямим ударом головував на дюйм у ширину, а Шмейхель відбив жорстокий напад Траора у час травми.