Уотерфорд
3-18

1-15
Вестміт

Уотерфорд претендував на дев'ять очок перемоги над Вестмітом, після того, як була погана гра в херлінг, в TEG Cusack Park.

Уотерфорд був млявим з деяким їхнім шумлянням, що зірве їхнього менеджера Ліама Кейхіла, і значне поліпшення знадобиться до наступної гри проти Лімерика.

Голи від Джека Фагана та Стівена Беннетта у такт половині тайму виявилися вирішальними, оскільки Уотерфорд перейшов у перерву з 13-очковою перевагою.

Уотерфорд почав рішуче, тому що бали від Іарлаїта Делі, Дессі Хатчінсон та Стівена Беннета дали їм раннє лідерство, перш ніж Еойн Прайс відкрив рахунок Вестмета з добре взятою оцінкою.

Воротар Водфорда Біллі Нолан проходить повз Дараґа Клінтона з Вестмаа, 14 років, під час матчу 2-го раунду 2-ї групи між Вестмітом та Уотерфордом у TEG Cusack Park в Мюлінгарі, Вестміт. Фото Piaras Ó Mídheach / Sportsfile
Воротар Вотерфорда Біллі Нолан проходить повз Дарара Клінтона з Вестміта, 14 років, під час матчу 2-го раунду 2-ї групи між Вестмітом та Уотерфордом у TEG Cusack Park в Мюлінгарі, Вестміт. Фото Piaras Ó Mídheach / Sportsfile

Уотерфорд відповів наступними чотирма балами, перш ніж Дарраг Клінтон вказав на "Вестміт", хоча Беннетт отримав перші ігри в іграх на 17-й хвилині, після встановленого Патріком Курраном.

Уестміт відповів двома очками, і розрив склав сім очок, відправившись у першу половину травми, хоча Вотерфорд забив два голи в той період, щоб закінчити гру як змагання.

Джек Фаган швидко відреагував на прорив м'яча, щоб знайти сітку, а Беннетт через кілька хвилин додав чудовий сольний гол, коли його сторона у перерві тримала відрив 3-10 до 0-6.

Другий тайм був поганим видовищем, і гра закінчилася як змагання, хоча Найлл Мітчелл Вестміт знайшов сітку на 54-й хвилині, щоб зменшити дефіцит до десяти.

Беннетт в 66-й хвилині пенальті врятував воротар Вестміт, і той самий гравець забив гол для квадратного м'яча через хвилини, хоча Вотерфорд тримався за дев'ять очок.

Обвинувачення Кейхіла можуть сподіватися на сутичку з Лімериком через два тижні, тоді як Вестміт зіткнеться з Корком у Маллінгарі.

Найлл Мітчелл з Вестміт займає безкоштовно під час поєдинку 2-го раунду групи "Аліанц Херлінг" Ліги "Вестміт" та "Уотерфорд" в TEG Cusack Park в Мюллінгарі, Вестміт. Фото Piaras Ó Mídheach / Sportsfile

Голки за Вотерфорд: S Bennett 2-8 (4fs, 4 “65s”), J Fagan 1-0, D Lyons та P Curran 0-2 кожна, I Daly, D Hutchinson, J Dillon, B Nolan P Mahony та M Kearney 0-1 кожна .

Бомбардири для Westmeath: N Мітчелл 1-6 (5f), C Doyle 0-4, A Devine 0-2, E Price, D Clinton та S McGovern по 0-1 кожен.

Уотерфорд: Б Нолан; S Fives, C Prunty, S McNulty; K Power, D Fives, I Daly; J Dillon, M O’Brien; N Монтгомері, Д Ліонс, Дж. Фаган; Д Хатчінсон, С Беннетт, П Курран

Доплата: M Kearney для O'Brien (27), B Power для Хатчінсона (42), P Mahony для Mongomery (49), K Moran для K Power (56), T Barron для Curran (67).

Westmeath: A McHugh; Б Дойл, Т Дойл, А Енніс; Крейг, Кларк, S Клавін; C Бойл, E Ціна; J Boyle, D McNicholas, R Greville; N Мітчелл, D Клінтон, D O'Reilly.

Доплата: Девін для Дарра О'Райлі (17), С Дойл для Д Клінтон (35 + 1), Кокс для Б Дойла (41), С Макгаверн для Макніколаса (53), Дж. Джилліган для Гревіля (61)

Суддя: S Stack (Дублін)