Сумки Sub Cummings піднімаються під час битви Шрюсбері з двох вниз, щоб приголомшити Ліверпуль

Замінник Джейсон Каммінгс забив двічі, коли Ліга-1 Шрюсбері боровся з двох голів вниз, щоб зробити нічию 2: 2 вдома, щоб втікачі лідерів Прем'єр-ліги Ліверпуль у матчі четвертого раунду Кубка Англії.

Каммінгс забивав двічі за 10 хвилин другої половини, майже вирвавши переможця додаткового часу, щоб надати йому сторону мрій на "Енфілд" і передати менеджеру "червоних" Юрген Клопп повтор, який він боявся — і потенційно зруйнував їх плани на перерву в середині сезону наступного місяця.

Це залишило Клоппа дуже враженим тим, що відбувся черговий матч, який підходив до вже важкого розкладу, тим більше, що це було так непотрібно, щоб випередити другий удар ФА Курті Кертіса Джонса в наступних матчах та власний гол Дональда Лав.

Таке було його бажання врегулювати краватку, і він назвав Мохамеда Салаха та Роберто Фірміно з сильної на вигляд лавки в останні 10 хвилин, але вони мали незначний вплив, оскільки швидкість була у всіх господарів, які легко могли зняти один з них від ударів змагань.

Клопп вніс 11 змін після перемоги в Прем'єр-лізі в "Волвах", але назвав перших команд Деяна Ловрена та Джоела Матіпа, повернувшись з травми, разом з Фабінью, Такумі Мінаміно та Дівоком Орігі, що зробило його сильнішою командою, ніж та, яка вибила Евертона в попередньому круглий.

Але, незважаючи на присутність цих більш досвідчених гравців, саме дві зірки перемоги над "Тоффами" продовжували користуватися кожною можливістю, яку їм дав Клопп.

Педро Чирівелла, який вразив у півзахисника в минулому таймі, зіграв вражаючий м'яч вниз по лівому внутрішньому каналу, щоб Джонс випадково пробив повз Макса О'Лірі, ставши першим підлітком, який забив у поспіль виступах за клуб з часів Рахіма Стерлінга в Квітень 2014 року.

У 18-річного чоловіка впевненість в собі межує з зухвалим, але це не означає, що він не готовий вкластися в наполегливу роботу, і лише через кілька хвилин після своєї мети він відслідковується назад у власній штрафній зоні, щоб позбавити Каллума Ланга.

Але його найкраща робота робиться в іншому кінці, і він наступним чином вискочив в атакуючу третину, щоб пробити лівим ногою постріл вперед.

Мінаміно, як і раніше знайшов ноги після січневого переходу з РБ Зальцбург, мав два шанси на дівочий гол, що підсилює довіру, але просто пропустив хрест від Неко Вільямса, а потім вирвався на звільнення Орігі та перекинувся.

Такумі Мінаміно (зліва) мав можливості в першому таймі (Нік Потс / Пенсільванія)

Але замість того, щоб гості наполягали на перевазі господарів, господарі, які втратили капітана Оллі Норбурна травмою в середині половини, отримали шанси забити, коли вони почали відмовлятись у півзахисній битві.

Фабінью, лише в третьому появі після місяця з травмою щиколотки, виявив свою іржавість, віддаючи м'яч занадто часто, і Шрюсбері повинен був забити капітал.

Шон Уоллі, який пройшов чисто, через відхилену ногу воротаря Адріана відмовив, а потім також пробив по воротах, тоді як непотрібна поступка кутового Фабіньйо в перший тайм побачила, що захисник Аарон П'єр опинився поза лінією Ліверпуля від прориву, але м'яч не падайте досить швидко, щоб він зміг належним пострілом.

Вони мали виправдати ці пропущені шанси, оскільки протягом 28 секунд другого тайму вони почали знижуватись на 2: 0, коли Любов без жодного тиску намагалася повернути хрест Вільямса позаду, але виявила неправильну сторону штангу.

Джейсон Кеммінгс святкує після фінального свистка (Нік Потс / Пенсільванія)

Подальша непотрібна втрата володіння, спочатку від Chirivella, а потім Matip, надала Shrewsbury ще два шанси, коли Адріан вбив пальцем врятувати, щоб позбавити Ланга у просторі праворуч, а Джош Лоран прострілив убік.

Але врешті-решт вони були відмінені на 65-й хвилині, коли Яссер Лароучі вважав, що він забруднився всередині району, коли він мчав назад, щоб кинути виклик Лоран, а Каммінгс відправив Адріана неправильним шляхом з місця.

"Ліверпуль" не зміг відповісти — насправді вони заграли більше — і, коли Ловрен неправильно оцінив довгий м'яч вперед, Каммінгс скористався капіталом, щоб забити постріл всередині штангу.

Видовище Сала і Фірміно, що прозвучало в останні 10 хвилин, все сказало про відчай ситуацій із відвідувачами та прагнення Клоппа уникнути повтору, і Каммінгс майже задовольнив це бажання, але перейшов назустріч.