Стерлінг не вистачає на побачення, коли Мен Сіті випадає з Ліги чемпіонів

Місто людини
1

3
Ліон

Муса Дембеле завдала удару по обидва боки запізнілого промаху Рахіма Стерлінга, коли Ліон приголомшив Манчестер Сіті, щоб дійти до півфіналу чемпіонів Легауе з перемогою 3: 1 у Лісабоні

Сіті перекинулися в гру після того, як Максвел Корнет відкрив 69-хвилинний вирівнювач Кевіна Де Брюйна, але колишній нападник Селтики Дембеле вийшов з лавки, щоб драматично перетворити рахунок.

Дембеле спочатку пробив з половини до місця грі, а потім, через хвилини після пропуску Стерлінга, перемогу отримав після переливу Едерсона.

Рейхем Стерлінг палає (Франк Файф / AP)

Стерлінг, який був одним з кращих гравців міста, точно не захоче пережити момент, коли міг вирівняти гру на 86-й хвилині.

Англійський форвард мав на меті свою милість, але дивовижно спалахнув у спеку.

Потім Сіті були повністю покарані Дембеле, і чекання на них, а також їх керівника Пепа Гвардіолу, продовжується.

Сіті сподівався, що новий спрощений формат турніру запрацює на їх користь, але вони врахували без рішучості Ліона, який зайняв сьоме місце у скороченому сезоні Ліги 1.

Знову Гвардіола зробив сюрприз у своєму відборі для ключового тайму, привівши Еріка Гарсія до Філа Фодена.

Поки наміром було додати сили, розгортати 19-річного віку в трійці чоловіків на задній лінії з Фернандіньо та Аймерік Лапорте не вийшло.

Сіті виглядав роз'єднаним, а Ілька Гундоган та Родрі в глибині півзахисту відчували брак атакуючого поштовху.

У Стерлінгу, Де Брейне та Габріелі Ісусі вони все ще похвалилися потужним форвардом, але Ліон справився з ними добре.

Рахім Стерлінг рано виглядав небезпечно (Франк Файф / AP)

Сіо мав ранні шанси, коли Жоао Ракело грав у "Стерлінге", але його відступ від Ісуса очистив Фернандо Маркал.

Ліон виглядав, що вдарив Сіті в стійку і розтяг їх спину трьома, і план виправдався на 24-й хвилині, коли Карл Токо Екамбі мчав на прохід Маркал.

Гарсія оговтався, щоб зупинити звинувачення, але звільнився лише до того, як Корнет, який після того, як забивав проти "Сіті" тричі минулого сезону, знову нажав їх, закрутивши накручений Едерсон.

Сіті принаймні позитивно відгукнувся і тримав ворота Ліона Ентоні Лопес зайнятим до кінця першого тайму.

Максвел Корнет святкує свій гол (Франк Файф / AP)

Лопесу довелося відштовхнути просвердлений хрест від Ракело і задушити спробу Ісуса на відскок. Він також врятував хоч і слабкий перший удар від Родрі, а потім відмовив Стерлінга з близької відстані.

Сіті почали працювати на ранніх етапах другої половини, але тоді Де Бреййн взяв на себе спробу виправити ситуацію.

Бельгієць спершу випробував Лопеса з штрафним ударом на 25 ярдів трохи раніше години, а потім закрутив ще один комплект, перш ніж зупинився забіг на краю району.

Едерсон зберігав надії Сіті живими, стримуючи черговий дальність пострілу Маркала, і вони нарешті зламали охорону французької сторони на 69-й хвилині.

Кевін Де Брейне вирівнюється за "Ман Сіті" (Франк Файф / AP)

Стерлінг блискуче повернув захисника ліворуч, і його відступ від Де Брюйна був ідеальним, що дозволило головному плеймейкеру Сіті перейти на ноги повз Лопеса.

Це, здавалося, підсилило місто, і Ісус змусив блискуче врятувати від Лопеса потужним пострілом на повороті, який виявився призначеним для верхнього кута.

Але коли місто почало відчувати свій шанс, їх знову вигнали.

Цього разу Дембеле відстав від оборони і добре закінчив на 79-й хвилині. Сіті чекав, сподіваючись, VAR може перебити гол за фол на половині шляху, але мета була дана.

Стерлінг виглядав так, ніби він переведе гру на додатковий час, але надумався пропустити Ісуса, і Дембеле тоді сказав остаточне слово.