Серж Гнабрі в подвійному матчі відправив Байерн у Мюнхен у фінал Ліги чемпіонів

Серж Гнабрі звільнив Баварію Мюнхен у фіналі Ліги чемпіонів після перемоги над Ліоном 3: 0.

Подвійний вінгер допоміг забронювати зустрічі з ПСЖ після перемоги чемпіонів Франції 3: 0 над РБ у Лейпцигу у вівторок.

Роберт Левандовський запізнився на свій 55-й гол сезону пізно, коли Баварія продовжувала свій нестримний похід до фіналу після 8-2-фінального приниження Барселони.

Ліон, чвертьфінальні завойовники Манчестер Сіті, мав багато шансів, перш ніж Баварія завдала удару Мемфісу Депаю, а Карл Токо Екамбі потрапив у штангу.

Але п'ятикратні переможці Баварії тепер будуть прагнути повернути трофей, який він востаннє виграв у 2013 році в Лісабоні в неділю.

В дивовижно відкритому старті Ліон мав можливості взяти під контроль матч.

Депай прострілив у бічну сітку, коли він намагався обіграти Мануеля Нойєра, перш ніж "Баварія" втратила власні чудові шанси на 11-й хвилині.

Леон Горецька поміняв розумні паси з Левандовським, але пробив його, і Ентоні Лопес зміг відбити його позаду.

Сторона Ліги 1 Ліона продовжувала створювати проблеми із Баварією, але Джером Боатенг зробив вирішальне перехоплення від хреста Максвеля Корнета, коли Екамбі чекав посередині.

Потім Ekambi отримав черговий шанс на 17-й хвилині лише за малі зусилля, щоб підійти до основи штангу.

І форвард, і Ліон залишилися шанувати шанси, коли Гнабрі блискуче відкрив рахунок через 60 секунд.

Серж Гнабрі святкує після забиття проти Ліона (Мігель Лопес / АП)

Колишній вінгер "Арсеналу" зібрав м'яч праворуч і пробив всередину, і Ліон не зміг його зупинити, розв'язав сенсаційний забіг у верхній кут від краю коробки.

Баварія взяла під контроль, а Лопес врятував низький загін Гнабрі, перш ніж вінгер схопив свою секунду через 33 хвилини.

25-річний старт почав рух і нагодував Івана Перишича, Левандовський якось не зміг перетворити хорватський хрест, але Гнабрі підкинувся з близької відстані для свого 23-го гола сезону.

Ліон не міг впоратися з колишнім заступником Бром Бром, а Левандовський за 8 хвилин до перерви просто не зміг з'єднатися зі своїм хрестом.

Баварія Хансі Флік залишилася відповідальною після перезапуску, і Перишич повинен був зробити 3-0 лише для Лопеса, щоб врятувати свої ручні зусилля.

Мемфіс Депай Ліона пропустив ранній шанс (Франк Файф / AP)

Ліону потрібно було забити, щоб знайти шлях назад у грі, але Марсело відправив голову занадто близько до Нойєра.

Тоді німецький інтернаціонал зупинив Екамбі відкинути гол на 59-й хвилині.

Мусса Дембеле, в режимі "Депай", знайшов Хусема Ауара, якого низький м'яч просив перетворити, але Нойєр заблокував удар Екамбі.

Незважаючи на застереження, Баварія відмовилася панікувати і відновила свою самовпевненість, коли Філіп Коунтіньо закрутився на 12-й хвилині.

Тоді у "Барселонського лоане" був відхилений гол в офсайді, але Левандовський завершив перемогу на дві хвилини.

Джошуа Кімміч замахнувся на штрафний удар, а голова нападника Польщі знайшов нижній кут.