Селтик поставив шість минулих КР Рейк’явік в Лізі чемпіонів

Кельтський
6

0
KR Рейк'явік

Селтик переграв КР Рейк'явік 6-0 у відчайдушному однобічному першому поєдинку раунду Ліги чемпіонів на "Паркхеді".

У краватці з одноногими, що грається за закритими дверима, сторона Ніла Леннона не показала ісландського вбрання.

Нападник Мохаммед Елюноуссі пробив тупик лише через сім хвилин, а нападник Одсон Едуар тиснув захисника Арнора Адальштайнссона у власні ворота, перш ніж захисник Крістофер Джуллієн попрямував на третю одразу після півгодинної позначки.

Лівий захисник Грег Тейлор допоміг досягти свого першого кельтського гола на початку другого тайму, а Едуар спалахнув у п’ятій, а Елюноуссі схопив його другий за додатковий час, щоб поставити печатку на виступ, який не запропонував перспективи шоку.

Бос КР Рейк'явік Рунар Крістінсон сподівався на малоймовірний результат, еквівалентний тим, що Ісландія здолала Англію в Євро-2016, але його сторона була просто кормом для Хупсів, які прийматимуть угорську сторону Ференцварос або Джурґардс Швеції у другому кваліфікаційному тижні наступного тижня.

Коли вболівальників не пускали на стадіон через постійні обмеження коронавірусу, це була далеко не нормальна європейська ніч у східному кінці Глазго.

Господарі внесли дві зміни в бік, який вийшов з Кілмарнок дев'ять днів тому, захисники Нір Біттон і Хатем Абд Елхамед замінили Крістофер Айер та Джеремі Фрімпонг.

Нещодавно підписаний із Вест Хем швейцарський нападник Альбіан Аєті почав на лавці, де спостерігав, як його нові товариші по команді швидко піддають ісландським чемпіонам тиск.

Протягом декількох хвилин воротар Бейтір Олафссон врятував удару головою від Едуарда після перекладу з Тейлора.

Мохамед Елюноуссі відкрив рахунок (Ендрю Мілліган / Пенсільванія)

Однак, воротар виглядав менш переконливо, коли Хуллієн пробив м'ячем по верху, а Елюноусі спритно оббив його, перш ніж засунути м'яч у порожню сітку.

Кельти домінували повністю.

Едуард мав ще пару спроб воріт перед Адальштайнссоном, бореться, щоб француз не потрапив на кінець відрізу Елхамеда, перетворив м'яч у власну сітку.

Олафссон зробив додаткові заощадження від Елюноуссі та Джеймса Фореста, але коли Джулліен пробив головою з куточка Райана Крісті, це виглядало зловісно для відвідувачів.

Олафссон двічі стримував зусилля від Крісті та Елюноуссі, а захисник Кенні Чопарт заблокував удар Едуарда на лінії.

KR Reykjavik ледь не влучив у ворота перед самим інтервалом, коли нападник Крістіян Флокі Фінбобосон випробовував воротаря Хупса Василіса Баркаса пристойним ударом від краю вікна в рідкісній атаці.

На початку другого тайму Селтик знову розігнув м'язи, а Тейлор сіткою затримав голову від хреста Елхамеда.

Сторона Крістінссона продовжувала забиватися, але на 71-й хвилині акуратним ударом всередину штрафной пройшов Едуард повз трьох захисників до вирішального фінішу, і його та Крісті негайно замінили дебютант Аети та Патрик Клімала.

Зрозуміло, що Селтик трохи полегшив на фінальних етапах, а Палмі Рафн Палмасон КР Рейк'явік мав м'яч у сітку лише за правильний підняття офсайдного прапора, заперечуючи відвідувачам втіху в засудливу ніч, яка закінчилася людиною матчу Елюноуссі ковзаючи в шостій з пас від замінника Олів'є Нтчама в доданий час.