Пеп Гвардіола хоче повний зал на стадіоні «Етіхад» проти «Манчестер Юнайтед»

Пеп Гвардіола закликав прихильників Манчестер Сіті заповнити стадіон "Етіхад", коли вони хочуть забезпечити чергову поїздку на "Вемблі" цього тижня.

Бос "Сіті" хоче бачити повну хату в якості господарів "Сіті", що перемагає "Манчестер Юнайтед" у другому матчі півфіналу Кубка Карабао у середу, сподіваючись завершити роботу після перемоги 3: 1 на "Олд Трафорді".

Гвардіола виступив із заявою після 39223 натовпу, який був дефіцитним у 55 000 місць, спостерігаючи за тим, як у неділю 4-0 перемогу над 10-маним Фулхем у четвертому раунді Кубка Англії.

Він сказав: "Зараз у нас є три дні, щоб підготуватися (зіграти) проти" Юнайтед ". Сподіваємось, наші фанати можуть приїхати і зробити наш стадіон повноцінним.

"Визначення завжди було у Прем'єр-лізі. Ми все ще боремося кожного дня, особливо в "Шеффілд Юнайтед" (минулого тижня).

"Тепер вирішення наступне — другий матч Кубка Карабао, щоб дістатися до фіналу. Це мета ».

"Сіті" не був випробуваний чемпіонатом Фулхема, чиї сподівання фактично закінчилися, коли капітан Тім Рейм був відпущений за те, що після 6 хвилин відмовив Габріелю Ісусу у можливості голів.

Ілкай Гундоган забив з отриманого пенальті, а Бернардо Сільва додав секунду. Ісус завершив перемогу ще двома у швидкій послідовності після перерви.

Гвардіола сказав: «Через одну-дві хвилини я подумав, що це буде жорстка жорстка гра. Я знав, що після перегляду їх проти «Чарлтона» та «Лідса» це команда з великою сміливістю, і саме тому вони там, де вони займають свої позиції в Чемпіонаті.

"Але після червоної картки було трохи інакше".

Чотири голи міста взяли підрахунок за сезон у всіх змаганнях до 102.

Пеп Гвардіола прагне "Манчестер Сіті" підтягнутися ззаду (Майк Егертон / Пенсільванія)

Гвардіола сказав: "Ми завжди забиваємо голи, особливо останні три сезони. Ми завжди мали можливість забити, але проблема полягає в тому, що ми поступаємось мало (шанси), але це занадто часто закінчується ціллю в цьому сезоні.

"Але загалом команда завжди забиває голи".

Завжди це було важким днем ​​для Фулхема, і менеджер Скотт Паркер зізнався, що його плани були зруйновані на ранніх стадіях.

Це було б важкою грою з 11 чоловіками, але з 10 це робить це ще складніше

Колишній півзахисник збірної Англії сказав: "Ми розуміємо, що перед вами стоїть завдання зіграти команду світового класу, але план і підготовка, яку ви робите, виходять через вікно через шість хвилин, коли ви спускаєтесь до 10 чоловіків, і вони забивають гол.

"Це було б важкою грою з 11 чоловіками, але з 10 це робить це ще складніше.

«Тім Рейм явно спустошений. У розпал моменту, коли ви приймаєте рішення, а іноді ви приймаєте неправильні ".