Леон Горецька забиває приголомшливий удар ножицями, коли Баварія Мюнхен бачить Шальке

Леон Горецька забив приголомшливий удар ножицями проти свого колишнього клубу, коли "Баварія Мюнхен" перемістилася в межах однієї точки лідерів Бундесліги РБ Лейпциг після удару 5: 0 вдома над Шальке.

Томас Мюллер забив свій 100-й гол "Аліанц Арена", щоб додати до раннього відкриття Роберта Левандовського і поставив "Баварію" міцно під контролем на таймі.

Горецка додав акробатичну третю частину після того, як його заголовок був спочатку заблокований, Тіаго Алькантара зробив рахунок 4: 0 черговим добре відпрацьованим ударом, а замінник Серж Гнабрі завершив рахунок пізно.

Раніше Лейпциг підкорявся до першої поразки у 14 матчах у всіх змаганнях, оскільки програв 2: 0 у "Айнтрахті Франкфурт", чудовим ударом від Алмамі Туре та зупинкою секунди від Філіпа Костіка, який забезпечив перемогу.

Борусія Монхенгладбах — лише дві очки на вершині після того, як зухвалий 45-ярдовий флот Флоріана Нойхауза запечатав перемогу 3: 1 проти Майнца.

В іншому випадку Падерборн підсилив свої сподівання на виживання перемогою 2: 0 у Фрайбурзі. Герта Бергена Юргена Клінсмана вийшла ззаду, щоб перемогти Вольфсбург 2: 1, а Юніон Берлін забезпечив шосту домашню перемогу в сезоні перемогою 2: 0 проти Аугсбурга.

Квіке Сетьєн зазнав своєї першої поразки на посаді боса Барселони, коли Валенсія забезпечила перемогу на "Месталлі" 2: 0, щоб зберегти свій непереможений домашній рекорд у "ЛаЛізі" в цьому сезоні.

Воротар Марк-Андре Тер Стеген вивів рядовий рятувальник, щоб утримувати Барселону в грі в першому таймі, заперечуючи Максі Гомеса з пенальті після того, як Джерард Піке вбив Жозе Гая в цій зоні, перед тим, як перекинути ще одного Гомеса в поперечину .

Але Валенсія витягнув першу кров через три хвилини у другому таймі завдяки власному голу Джорді Альба, перш ніж Гомес зробив очки безпечними 13 хвилин від часу.

Асьє Віллалібр забив свій перший гол "Лаліги", але Атлетик Більбао не мав набрати максимальних очок, оскільки третій гол Рауля Де Томаша за стільки ігор заробив "Еспаньолу" очко в розіграші 1: 1, яке було порушено звинуваченнями в расистському зловживанні проти Інакі Вільямса в Більбао .

Луук Де Йонг та Ноліто забили «Севілью», коли вони перейшли до третього місця зі зручною перемогою удома в Гранаді 2: 0, а нападник Фернандо Ніно забив лише хвилину в дебюті, щоб вирвати «Вільярреаль» у «Алавесі» 2: 1.

Йосип Іллічіч забив хет-трик — включаючи швидко виконаний штрафний удар з майже на півдорозі — коли Аталанта розгромив Торіно 7: 0 у серії "А".

У своїх останніх шести матчах інтернаціоналіст "Словенія" забив дев'ять голів, а Робін Госенс ​​підготував Дуван Сапата та підпорядкованого Луїса Мурієла (2).

На 77-й хвилині в Торіно Армандо Іцо відправив друге бронювання, до цього часу відвідувачі їхали, а Саса Лукич слідував за зупинкою.

Натхненний показ воротаря Бартломія Драговського заробив фіорентину очко у безголічній нічиї проти Генуї.

Поляк врятував пенальті від Доменіко Кріссіто і зберег очко пізньою точкою зупинки, щоб відмовити Андреа Пінамонті.

Болонья полегшила 3: 1 на виграші SPAL у першій половині дня.

У Лізі 1 другокласник Марселя вдома мав нічию лише 0-0.

Неманья Радоніч мав найкращі шанси господарів, але вони не змогли знайти гол і відстояти сім очок за лідером "Пари Сен Жермен".

Монпельє піднявся на четверте місце з перемогою 2: 1 над Діжон.

На 54-й хвилині Муніра Чуяра було відпущено за два злочини, і господарі скористалися повною перевагою. Через дві хвилини Флорент Моллет відкрив рахунок, а через сім хвилин додав Енді Делорт.

Мама Бальде пізно затягнулася назад, але Монпельє побачив гру.

Страсбург займає сьоме місце після перемоги в Монако 3: 1, а Брест, Мец та Сент-Етьєн також були переможцями.