Край Реал Мадрид повз Вальядолід перенести три окуляри на вершину Лаліги

Реал Мадрид перемістив три очки від Барселони на вершині ЛаЛіги після важкої перемоги 1: 0 над "Реал Вальядолід" на "Естадіо" Жозе Зоррілья.

Пізній удар від Начо пройшов у глухий кут після дисциплінованої оборонної демонстрації господарів, які могли вирвати крапку наприкінці, коли Сергі Гвардіола був відмовлений офсайдом.

Півзахисник Мадрида Каземіро також у першому таймі відмовився від голів, але чоловіки Зінедіна Зідана зробили достатньо, коли збільшили свій непереможний пробіг до 12 матчів.

Після того, як почався з обох боків, Вальядолід, мабуть, пощастило не скоротитись до 10 чоловіків лише через 10 хвилин гри, коли Жоакін отримав лише жовту картку за двосторонній виклик на Родріго.

Тоді Мадрид подумав, що вони вийшли вперед на 13-й хвилині, коли Кейсеміро головою господарів Тоні Крооса вийшов з штрафного удару в задню штангу, але після огляду VAR гол був заборонений після того, як бразилець вузько перемістився в офсайд.

Одразу на іншому кінці, Тібату Куртуа довелося різко перекрити небезпечний куточок від Мішеля поза його власною лінією.

Хоакіну пощастило не відпустити за фол Родріго (Рікардо Ордонез / АП)

Мадрид мав достатньо м'яча, але намагався розбити міцний відбій "Альбівіолетас", і навіть коли вони потрапили позаду повних ударів господарів, Вальядолід легко впорався з будь-якою подачею у штрафний майданчик.

Вальядолід запропонував трохи рухатися вперед, але Куртуа знову довелося встати на ноги, щоб повернути небезпечний хрест від Рауля Гарсія на безпеку, а Гвардіола небезпечно ховається за ним.

Потім Каземіро спробував удачу з відстані, але його зусилля з 25 метрів вузько перекинулися над штангою, коли команди вступили в перерву, нічого між ними не було.

Воротар Вальядолід Жорді Масіп повинен був опуститись ліворуч зліва, щоб відбити удар від Родріго після того, як він прорвався всередину Гарсії та вистрілив із краю поля через п'ять хвилин після повторного старту.

Тоді Серхіо Рамос зустрів Крооса з правого кута, але його удар головою відхилився після того, як з-за кута м'яч впав до Каріма Бензема, але його удар пройшов повз дальню штангу.

Мадрид виглядав набагато загрозливішим після проміжку, і пошуковий м'яч вперед від Іско виявив Бензему, але він натиснув свої сили прямо на Масіпа.

Мадрид отримав штрафний удар праворуч на краю штрафного майданчика, але Іско знову не зміг піднятись на осінь вниз, і він плив вузько вище правої вертикалі.

Бензема потрапив між захисниками Антоніто та Кіко і в кінці небезпечного перехрестя від Родріго, але він зміг направити його головою лише в ту сторону штангу.

На 78-й хвилині Лос Бланкос остаточно розбив тупик. Кут Крооса з правого боку був лише на півдорозі назад до німця, а його зворотний хрест у вікні Начо відправив у кут мережі.

Вальядолід мав чудовий шанс вирівняти рівень через три хвилини, коли Гвардіола був заграний у штрафний, але його удар був добре заблокований Ферландом Менді.

Мадрид врятував прапор майстра, який пройшов три хвилини. Мохаммед Салісу натиснув на кут з лівого кута, і м'яч впав, щоб Гвардіола забив у сітку, але він був невірною стороною Крооса, і VAR підтвердив рішення чиновника.