Ерлінг Браут Хааланд продовжує чудовий забіг, коли Дортмунд розгромив Кельн

Ерлінг Браут Хааланд вийшов з лавки та забив двічі, коли Борусія Дортмунд розгромила Кельн 5: 1, щоб піднятися на третє місце в Бундеслізі.

Хааланд стартував заміною, незважаючи на те, що він провів хет-трик у своєму дебюті в Аугсбурзі минулої суботи.

Але норвежець, який був пов'язаний з переходом до "Манчестер Юнайтед", справив драматичне пізнє враження дужкою в останні 13 хвилин, щоб запевнити рішучу перемогу.

Рафаель Геррейро вивів Дортмунда вперед у першій хвилині після акуратного відсіку Ядоном Санчо, а Марко Реус удвічі вивів лідер на півгодини.

Санчо потрапив на табло за три хвилини до другого тайму, і після того, як Марк Ут відбив один гол для гостей, Хааланд з'явився для продовження приголомшливої ​​форми.

Перемога Дортмунда перенесла їх на третє місце в таблиці Бундесліги, порівнувши бали з Мюнхеном та чотирма позаду лідера РБ в Лейпцигу.

Анте Ребіч забив єдиний гол, коли Мілан переміг Брешіа (Лука Бруно / АП)

Анте Ребіч також зійшов з лавки, щоб забити єдиний гол, коли Мілан піднявся на шосте місце в Серії А зі складною перемогою 1: 0 у боротьбі з Брешією.

І Ернесто Торрегросса, і Димитрі Бісолі пропустили прекрасні шанси вивести господарів вперед, перш ніж Ребіч завдав удару на 71-й хвилині, щоб передати його стороні свою четверту пряму перемогу у всіх змаганнях.

Третьоклапний Ренн не зміг досягти значної позиції на Марселі в Лізі-1, оскільки вони провели внічию 1: 1 у Ніцці.

Через дві хвилини після проміжку Каспер Долберг вивів господарів попереду, але після того, як Мбає Ніанг вдарив по дерев’яній майстерності, Флавіен Тейт за дев'ять хвилин забив крапку для гостей.

81-хвилинна пенальті Рубен Гарсія та подальший удар Ініго Перес призвели до перемоги Осасуна за 2: 0 над Леванте в їх битві за середньою таблицею в ЛаЛізі.