Едді Джонс на руку, щоб побачити, як Ексетер збільшить лідерство на вершині з перемогою над Лестером

Ексетер Шефс збільшив свою перевагу на вершині прем'єр-оф Галлахер, перемогу в 26-13 бонусних очок над Лестер Тайгрс, про що свідчив головний тренер Англії Едді Джонс.

Джонс, без сумніву, був би вражений кількома його гравцями, оскільки Ексетер заявив про бізнес як завжди, а 11-й місце Лестер показав ознаки свіжого життя нового тренера Стіва Бортвіка.

Це перша гра Ексетера, оскільки клуб вирішив зберегти свою суперечливу марку Chiefs після огляду правління на тлі тверджень, що це було расистським.

Талісман клубу "Великий начальник" відсутній разом із фанатами Сенді Парк, відсутніми через пандемію коронавірусу після рішення Ексетера звільнити його після тих внутрішніх дискусій.

Але святкування «Томохавк-Чоп» у Шефів залишилось вітати чотири спроби господарів.

Шефів був у вражаючій формі, коли їх сезон був поставлений на паузу на 161 день раніше, набравши понад 50 очок у попередніх двох домашніх матчах та встановивши п'ятибальну лідируючу позицію на вершині Прем'єршипства.

Поразка Найближчих претендентів на розпродаж "Арлекінс" у п’ятницю також стала поштовхом, але Лестер був голодним відвідувачам, коли сезон невдоволення відновився під Бортвіком.

Центр Шотландії Метт Скотт та позитивне крило Девід Уільямс дебютували у стартовій XV, а Зак Генрі приєднався до Люка Уоллеса серед нових облич на лавці. Капітан клубу Том Янгс вийшов на свій 150-й старт.

Бен Янгс Лестер відбиває м'яч (Адам Деві / Пенсільванія)

Шотландський замок Джоні Грей став помітним новачком для господарів, які залишилися без крила Англії Джека Ноуелла.

Джордж Форд відправився до «Тигрів» після хвилини мовчання тих працівників NHS, які загинули в районі Девону під час закриття та після того, як гравці з обох сторін вирішили взяти коліно в данину руху Black Lives Matter.

"Тигри" витягли першу кров на 11-й хвилині через 45-метровий штраф Ford і їх швидкість в обороні, а їхня завзятість при поломці зірвала начальників, коли вони мали м'яч.

Ексетер виглядав рушійними двома командами, а Форд збільшив присутність гостей чудовим голом падіння з 25 метрів, коли Грей закрив його.

Лестер був схожий на команду, яке займає одне місце внизу таблиці, але їх ворота піддавалися все більшому тиску, коли половина носилась.

Ексетер отримав нагороду, коли фланкер Дайв Еверс прокрався у кут, а вивід 12-6 виявився правильним на таймі.

Тигри були розбиті добре відробленим зворотним ходом, і Оллі Вудберн нагодував Стюарта Хогга, який спринтувався на спробу, який Джо Сіммондс чудово перетворив з лінії зв'язку.

Метт Скотт сильно вражає Тома О'Флаерті (Адам Деві / Пенсільванія)

Писання було на стіні для тигрів, а хакер Лук Коуан-Дікі забив протягом двох хвилин після перезавантаження та перетворив Сіммондса.

Далі вперед влада принесла пенальті, бонусний бал та випередження 26-6, коли Лестер програв номер восьмому Джордану Тауфуа.

Але цифри були ще раз, коли другий ряд Джонні Хілл отримав жовту карту, коли пенальті Лестера скоротив розрив до 13 очок.

У останньому кварталі Лестер відмовився лежати, але їм не вистачило необхідної душі, щоб знову порушити стійку оборону начальників.