Дебют мрії для Бергвійна, оскільки голландець підсилює шпори за межами Манчестер Сіті

Дебют Стівена Бергвійна допоміг Жозе Моурінью перемогти його старого суперника Пепа Гвардіолу, коли Тоттенхем переміг Манчестер Сіті 2: 0 у драматичному поєдинку Прем'єр-ліги.

Бергвін, що підписався на PSV Ейндховен на суму 25 мільйонів фунтів стерлінгів, зробив це негайне враження, коли він відкрив очко в тонкому стилі, а Сон Хен-мін провів найбільш вражаючі три моменти правління Моурінью на півночі Лондона.

Сіті, котрий зменшився до 10 чоловіків, коли Олександр Зінченко побачив червоний, пропустив пенальті в першому таймі через Ілька Гюндоган, а Серхіо Агуеро також потрапив у штангу, оскільки вони не змогли вперше забити в 24 виїзних матчах.

Рахіму Стерлінгу пощастило уникнути червоної картки в невдалий день, який побачив, що Сіті зазнав шостої поразки сезону, відступивши Ліверпуль ще ближче до титулу.

Для "шпорів" це може зробити чудеса для їх перших чотирьох сподівань, оскільки вони на чотири очки відстають від "Челсі" і сподіваються почати звідси.

Це була класична зустріч між двома важкими вагами, наповненою драмою з позаду.

Перший момент суперечки настав на 12-й хвилині, коли Стерлінгу вдалося відхилитись від звільнення.

Англійський інтернаціонал піднявся на щиколотці зі своїми шпильками, показаними на Деле Аллі, але арбітр Майк Дін розглядав це лише як бронювання, і VAR не передумав.

З 11 чоловіками на полі Сіті взяв на себе контроль і через Ріяда Махреза вліво виглядав небезпечно.

Махрес був задіяний, коли вони майже вийшли вперед на 27-й хвилині, коли він зачепився за несамовитий пас від Давінсона Санчеса і грав у Агуеро, який, здавалося, судився забити, лише для того, щоб Уго Льоріс якось перекинув його на штангу з випередженою стопа.

Це було лише початком драми, хоча як VAR, так і, передбачувано, Дін вийшов на перший план у складі до половини часу.

Першому Сіті було призначено пенальті після того, як Серж Орієр пройшов через спину Агеро. Дін на той час не вручав це, але після гри остаточно припинився через дві хвилини після того, як VAR визнав фол.

Моурінью бачили, як сміється в землянці, хоч було ще більше.

Льоріс блискуче врятував зусилля Гундогана з місця, але Стерлінг дістався до відскоку перед ним і повалився на підлогу.

Furious гравці "шпорів" звинувачували його у дайвінгу, і VAR вирішив, що порушень не було.

Зінченко та Тобі Альдервейрелд були заброньовані за своїми частинами після цього, але Стерлінгу не було призначено пірнати і втекти знову.

Сіті мав би випереджатись на початку другого тайму, але упустив два шанси з позолотою швидкою послідовністю.

Спершу, коли Ллоріс вийшов з положення, Агеро відбив удар від лінії Альдервейрелда, а потім від наступного Гундогана з шести метрів зірвався з мети на його милість.

Гра змінилася щогодини, коли Сіті нарешті скоротили до 10 чоловіків, Зінченко взяв жовту картку після цинічного припинення розбитого Гаррі Вінкса.

Шпорам потрібно було лише три хвилини, щоб скористатися перевагою, коли вони вийшли вперед у своєму першому пострілі в матчі.

Це був момент мрії від Бергвійна, коли він контролював прохід Лукаса Мури грудьми і послав низький залп у нижній кут.

Господарі подвоїли свою перевагу наступним пострілом через вісім хвилин.

Tanguy Ndombele ковзнув у Son, і він вистрілив у нижній кут від краю області, за допомогою легкого прогину.

Сіті підштовхнув шлях до гри, але закручений хрест Кевіна Де Брюйна був чудово перекинутий Льорісом, а Санчес при смерті попрямував проти власної поперечини.