«Челсі» вийшов з Ліги чемпіонів

Роберт Левандовський забив свій 52-й і 53-й голи приголомшливого сезону і поклав ще два, коли Баварія Мюнхен відмовився від "Челсі" 4: 1, щоб дійти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

"Баварія" в черговий раз розіграла свої м'язи як одного з фаворитів турніру, забезпечивши загальну перемогу 7: 1 над "Челсі" в останньому 16-му тайму.

Нападник Польщі без рівних Левандовський перетворив пенальті і головою пробив головою, в той час як відбив Івана Перишича та Корентіна Толіссо, коли баварці проходили повз Блюз на Аліанц-Арені.

Таммі Авраам пробив у своєму 18-му голі сезону на тлі багатообіцяючого показу Каллума Хадсона-Одоя, коли вінгер-підліток Англії лежав на асистенції та бачив штрафний 20-ярдовий страйк, виключений у офсайд.

Левандовський забив свої цілі в кар’єрній лізі Ліги чемпіонів до 66, перескочивши Каріма Бензему з "Реала" на четверте місце в рейтингу очок за останній час змагань.

Через 165 днів після того, як Баварія 25 лютого перемогла "Челсі" на "Стемфорд Брідж" 3: 0, люди Хансі Флік нарешті виконали роботу, щоб дістатися до останніх восьми.

"Баварія" вже давно завернула дубль "Бундесліги" та "Німецький кубок", і буде в ході, щоб завершити чудовий тромб.

Роберт Левандовський прибуває перед грою (Свен Хопп / Пенсільванія)

Перша кампанія Френка Лемпарда за кермом "Челсі" нарешті завершилася, розчарувавшись у розчаруванні в Німеччині.

У травмованих Блюз не вистачало семи фронтових гравців через стуки та підвіски, і вони не змогли подолати чисту затоку в класі до грізних жителів Мюнхена.

Незважаючи на цю потужну втрату, Лемпард та Челсі все одно вкажуть на перспективне майбутнє.

Кваліфікація Ліги чемпіонів була забезпечена фінішем Прем'єр-ліги Блузу на четвертому місці, і Лампард вже в середині шляху відновив команду "Стемфорд Брідж".

"Челсі" витримав кошмарний старт, коли Левандовський пробив додому ідеальним точковим ударом, щоб вивести Баварію на вісім хвилин.

Блюз спочатку думав, що офсайд прапор прийде їм на допомогу, лише для того, щоб VAR скасував це рішення.

Після того, як атака Баварії визнана правомірною, утиск Віллі Кабалєро Левандовського завжди був покаранням — і жовтою карткою для пробки ветерана Челсі.

Загроза атаки Левандовського нападала лише через кілька хвилин, коли нападник Польщі відбив Перишич, а півзахисник Хорватії пробив додому.

З "Челсі" 2: 0 в ніч і п'ять вниз в сукупності, "Блюз" дивився вниз по стволі принизливого вечора в Мюнхені.

Хадсон-Одой мав інші ідеї, але вінгер відчайдушно мав удару проти клубу, який так сильно прихиляв його лише рік тому.

Порізавши ліворуч і зв’язавшись з Авраамом, Хадсон-Одої пробив чудовим зусиллям на 20 ярдів повз повного розтягу Мануеля Нойєра. Радість "Челсі" була короткостроковою, коли VAR відмовився від удару в офсайд.

Таммі Авраам, справа, забиває гол за "Челсі" (Свен Хоппе / Пенсільванія)

Англійський інтернаціонал відмовився від поступки, і змусив прорив Блюзу безпосередньо перед перервою, коли він підключився до лінії, і пробурив у низькому хресті, що Нойер міг лише парирувати назад у зоні небезпеки. Захований Авраам постукав додому, коли Челсі врятував певну втіху від страшної половини.

Мейсон Маунт не зміг перемогти розумний перерву фінішним покриттям, щоб відкрити другий тайм, перед тим як Челсі був вимушений на задній нозі грати у володіння Баварії.

Томас Мюллер розлючений на себе за те, що він не прорізав домашній тонкий хрест Альфонсо Девіс, а зірка Німеччини розкидала потенційний підхід.

Мюллер розчаровано розкрив основу посади, перш ніж випустити лютий рев, який лунав навколо порожньої Allianz Arena.

Левандовський пробив залпом по воротах, коли Баварія продовжував тиснути, а Тіаго не зміг перетворити штрафний удар з кутового Джошуа Кімміча.

Корентін Толіссо, другий зліва, забиває третій гол Баварії Свен Хоппе / Пенсільванія)

Додому Толіссо, ідеальний хрест Левандовського, ідеальний хрест, щоб поставити "Баварію" на 3-1 і повністю контролювати.

І Левандовський схопив останнє слово для себе, даючи домашній заголовок, щоб ще раз покращити вже зоряну особисту кампанію.