«Це те, що ми робимо весь рік», — говорить Де Брейн, «Мен Сіті» допустив занадто багато помилок

Кевін Де Брюйн зізнався, що Манчестер Сіті виявився недостатньо добрим після виходу з Ліги чемпіонів на руках у Ліона в Португалії.

Муса Дембеле двічі завдав удару в останню хвилину — будь-яка сторона жахливого промаху від Рахіма Стерлінга — оскільки французька сторона вимагала шокової перемоги 3: 1 у своєму чвертьфінальному поєдинку на стадіоні "Хосе Альваладе" в Лісабоні.

Поразка подовжує очікування успіху міста в елітарному змаганні Європи і стало третім поспіль на останніх восьми етапах.

Де Брейне, який втягнув Сіті в гру, відмінивши удар Максвеля Корнета в першому таймі, сказав BT Sport: "Рік інший, але такі ж речі. Я думаю, що перший тайм був недостатньо хорошим. Я думаю, ми це знаємо.

"Ми почали повільно, і у нас не було багато варіантів. Я думаю, що другий тайм ми грали дуже добре.

"На нас вони були під тиском, ми грали більш образливо, як зазвичай, і я думаю, що ми їх мали.

"Ми створили достатньо другого тайму, щоб забити достатньо голів, але нам потрібно навчитися. Це недостатньо добре.

Габріель Ісус пропустив шанси Манчестер Сіті (Мігель А. Лопес / АП)

«Ця команда чудова, але ми допустили занадто багато помилок. Це ми робимо весь рік. "

Другий гол Ліона через 11 хвилин стався в суперечливих обставинах, коли Сіті вважав, що Аймерік Лапорт був порушений у складі. VAR довго розглядав інцидент, але не бачив причин забороняти ціль.

Міський голова Пеп Гвардіола сказав: "Це відбувалося багато разів на цьому змаганні. Це те, що є, вирішили арбітр та ВАР.

"Я не хочу говорити про обставини. Схоже, я скаржуюся або знаходжу причини. Ми поза.

Ліга чемпіонів залишається недоступною для Пепа Гвардіоли (Мігель А. Лопес / АП)

«У мене було відчуття, що ми готові, але ми робимо помилки. Ось чому ми поза межами ».

Стерлінг повинен був забити на 2-й хвилині на 86-й хвилині і потенційно взяв рахунок у додатковий час, але намагався пропустити відкритий гол із п’яти метрів.

Гвардіола не хотів говорити про той конкретний випадок.

"Я його ще не бачив", — сказав Гвардіола. "У роздягальні гравці були сумні, і тепер ми поговоримо в готелі, але це частина гри.

«У футболі на цьому змаганні ми знаємо, що ми можемо зробити багато речей, але в скриньках ви повинні бути серйозними. Не поступаються цілям, які ми поступаємось, особливо другому.

"Можливо, одного разу ми переймемо цю частину чвертьфіналу. Ми не в змозі цього зробити, я не зміг із цими неймовірними, розумними хлопцями — але ми намагатимемося в майбутньому ".

Ліон, через потенційно грізний півфінал проти Баварії Мюнхен, вийшов аутсайдерами, які зайняли сьоме місце у скороченому сезоні Ліги 1 цього року.

Тренер Руді Гарсія, призначення якого минулої осені не було привітано вболівальниками, сказав: "Я пишаюся своїми гравцями. Ми вірили в себе. Ми знали, що не є фаворитами, і граємо в топовій команді.

Гравці в Ліоні святкують свою перемогу (Franck Fife / AP)

«Перш за все наш успіх зводився до нашого командного духу. Всі працювали один на одного і замінники дуже допомагали.

«Ми виграли тактичний бій. Є ще матчі, які потрібно зіграти, і перешкоди для подолання, і ми спробуємо їх подолати. "

Ключовим замінником став Дембеле, який вийшов на 75-й хвилині, щоб зробити драматичний вплив.

Гарсія сказав: "Мусса розчарувався, що не почав, але я сказав йому перед матчем, що він буде дуже важливим, коли він прийде."