Бос «Ліверпуля» Юрген Клопп грав у дітей у повторі Шрюсбері на «Енфілді»

Менеджер "Ліверпуля" Юрген Клопп зіграє молодіжну команду в матчі четвертого раунду Кубка Англії в "Шрусбері", щоб "поважати зимову перерву", ініційовану Прем'єр-лігою.

Побачивши, як його сторона викидає двома воротами, щоб розіграти 2-2 зі стороною Ліги-1, німець зараз стикається з іншим матчем у вже складеному графіку цього сезону.

Вступний зимовий перерва в Прем'єр-лізі набирає чинності в наступному місяці, і поки перегравання кубка на "Енфілді" заважає цьому, Клопп не має наміру використовувати своїх старших гравців.

Він також не буде присутній, і, як, коли червоні були в Катарі, вигравши Клубний чемпіонат світу, менеджер молодших 23 років Ніл Крічлі візьме на себе відповідальність за молодіжну команду, як це зробив проти "Астон Вілли" у чвертьфіналі Кубка Карабао.

"Наша ситуація така: ми знали пару тижнів, насправді ми знали довше, що це буде так", — сказав він.

«У квітні 2019 року ми отримали лист від Прем’єр-ліги, я думаю, де вони попросили нас поважати зимову перерву та не організовувати товариські товариські змагання та змагання. Ми це поважаємо.

«Тому я вже два тижні тому сказав хлопцям, що у нас буде зимова перерва, а значить, нас там не буде. Це будуть діти, які грають у цю гру.

"Ви не можете мати справу з нами, як ніхто про це не піклується. Я знаю, що це не дуже популярно, але саме так я бачу.

«Прем'єр-ліга попросила нас поважати зимову перерву. Це те, що ми робимо. Якщо ФА цього не поважає, ми не можемо це змінити. Нас там не буде.

"Це означає, що я не буду там? Так. Ніл Крічлі буде керувати.

Клопп вже давно є критиком футбольного календаря, коли ігри проводяться і як часто, тому вважає, що було би лицемірно не скористатися перервою, яка була застосована протягом року.

"Ви тільки задаєте це питання в цій країні. Це зимова перерва — як ти думаєш? ", — додав він, запитавши, чи відпочиватимуть гравці.

Прем'єр-ліга попросила нас поважати зимову перерву. Це ми робимо. Якщо ФА цього не поважає, ми не можемо це змінити. Нас там не буде

"Я можу надати вам лист (з Прем'єр-ліги), він такий, який ми маємо поважати.

«Ми повинні поважати добробут гравців. Їм потрібен відпочинок. Їм потрібен душевний відпочинок, фізичний відпочинок, і ось в чому полягає зимова перерва. "

Це було б легко уникнути, якби вони не втратили переваги, надану їм другою поспіль грою Кертіс Джонс, кулею та власним голом Дональда Лав.

Джейсон Каммінгс вийшов на заміну, щоб забити двічі за 10 хвилин, і міг вирвати переможця.

Бос Сем Рікеттс сказав, що деякі його гравці були розчаровані, що не виграли.

Джейсон Кеммінгс став героєм Шрусбері (Нік Потс / Пенсільванія)

"Я в захваті, я вважав, що гравці відмінні. Я думав, що вони виконали ігровий план, щоб прописати всю гру, і, хоча ми відставали від 1-0, я завжди думав, що ми в грі ", — сказав він.

«Ми мали шанси вирівнятись, навіть при 2-0 багато команд пройшли б, але ми продовжили і заслужено отримали нічию.

"Ми це робили багато разів у цьому сезоні, у нас був такий дух, і кілька гравців були розчаровані, в кінці ми не виграли.

"Я не можу попросити набагато більше, ніж провести" Ліверпуль "внічию 2: 2 і заробити повтор. Нам доводилося наполегливо працювати над своїми цілями, ми обдаровували їх своїми цілями ».