Бос «Челсі» Лемпард закликає Батшуаї наповнити черевики Авраама

Френк Лемпард сподівається, що Мічі Батшуаї наповнить черевики постраждалого Таммі Авраама після того, як нападник поклав Челсі на перемогу в Халлі в четвертому раунді Кубка Англії.

Бельгійський інтернаціоналіст вистрілив у відстріл, який відбив повз воротаря Халла Джорджа Лонга, коли сподівання господарів шансів на шок кубка у ФА набрали шість хвилин.

Блюз-бос Лампард сказав, що мета Батшуаї підкреслює небезпеку надмірної залежності від Авраама і висловив бажання бачити, як 26-річний процвітає в його відсутність.

«Він досяг своєї мети, тому я радий, оскільки це допоможе його впевненості», — сказав Лампард.

«Я це говорив увесь сезон, ми не можемо розраховувати тільки на Таммі. Я хочу, щоб він стріляв, я увесь сезон говорив, що він може це зробити, тому просто хочу, щоб він вбив цілі додому.

«Я хочу бачити, як він виступає. На цьому рівні ви судите по забиванню цілей, і я знаю, що він може це зробити, тому добре це бачити. Він нападаючий нападаючий, міжнародний нападник «.

Незважаючи на комфортну перемогу, коли Фікайо Томорі на 64-й хвилині перетворив штрафний удар у голову другого гола, Лампард відчув, що його загін не повністю використає свої можливості.

«Ви не очікуєте, що це буде легко, коли ви приїдете сюди», — сказав він.

«Халл, мабуть, не був на цьому в першому таймі, і у нас були шанси забити, що ми не взяли, але потім Халл повернувся у другому таймі і дуже ускладнив нам.

«Я не знаю, скільки у нас було пострілів, але ми мали хороші шанси, і ми їх не приймали, і це засмучує.

«Ми давали їм можливості в ті моменти, я думаю, це частина процесу, який ми сьогодні не програли, і ми пройшли його курс на курс.

«Я не хочу стрибати вперед далі, ніж цей раунд, оскільки ми навіть не знаємо, у кого граємо далі». Всі поважають те, що Халл зробив проти нас сьогодні, але я не в захваті від того, як ми грали.

«Але ці ігри важкі. Іноді ти прокручуєш, іноді не переживаєш, коли заслуговуєш»

Менеджер Халла Грант Макканн був занепокоєний тим, як його команда провалилася після того, як добре почав обидві половини гри.

«Я розчарований, щоб поступити так рано», — сказав він.

«Цю мету, яку ми пропустили, ми просто відключили, тому це було неприємно. Я думав, що ми почали добре, але ми влаштувалися, і Челсі взяв на себе перемогу.

«Ми спробували залишитися на передніх ногах, але ми протистоять четвірці команд. Неважко сказати, що ми повинні були натиснути і натиснути на них.

«В інший день ми могли б забрати один із цих шансів, і, можливо, це було б інакше».

Макканн подумав про те, як команда відбилася, щоб досягти мети під час трейлу, а Каміль Гросіцький відправив сітку на 78-й хвилині.

«Я був задоволений відгуком, який вони дали, і я був задоволений окремими виступами», — сказав він.

«Візьміть Роббі Маккензі, один тиждень на лавці, а наступного тижня в команді проти» Челсі «.

«Сьогодні це була велика гра, але ми повернулися до ліг, і це важливіше. Було приємно бачити стадіон повним, коли ми повернулися до рівня 2-1. Я відчув, як рев приходить, ми справді відчули підтримку ».