Богема страждає від європейського серцебиття після втрати пенальті

1

1
Богема

Богеміанці програли з рахунку пенальті 4-2

Перший європейський поєдинок Богемії за вісім років закінчився страшним серцем, оскільки вони поклонились у кваліфікації Ліги Європи після програшу пенальті Фегервару в Угорщині.

Фехервар сидить на 250 місць вище циган за європейським клубним індексом, але ви б цього не знали, оскільки сторона Кіта Лонга була дуже близька, щоб викликати засмучення.

"Богеміанс" ідеально розпочав, коли м'яч Кріса Твардека у штрафну забив Кіт Уорд.

Все було добре у богемців до восьми хвилин до перерви, коли Роберт Корнуолл фолив гравця Фехервара у штрафну.

Неманья Ніколич вирівняв ситуацію вдало виконаним пенальті.

Другий тайм був жорстоко оскаржений, і Корнуолл викупився чудовим захистом, заважаючи Ніколічу забити свій другий.

Гравці "Богемії" святкують Кіта Уорда
Гравці "Богемії" святкують гол Кіта Уорда. Зображення: Inpho

Гра перейшла в додатковий час, жодна зі сторін не змогла знайти переможця.

Богеміан добре розпочав додатковий час, Твардек вирізав пару шансів своїм чудовим темпом роботи.

Втома настала для обох сторін, коли гра наближалася до 120-ї хвилини, і гра йшла до пенальті.

Вся сторона Богемії вразила, але видатними виконавцями були Ден Кейсі, Ентоні Бреслін та Енді Лайонс.

Денні Мандрою та Конор Левінгстон реалізували пенальті, але промахи Кейсі та Твардека (обидва з великою зміною) призвели до того, що Богемія впала до 4: 2.

Для них це був жорстокий шлях, але Богемія може пишатися своїм виступом.