Біліч викидає колишній клуб «Вест Хем» з Кубка ФА

Славен Біліч викинув свого колишнього клубу з Кубка ФА, коли Вест Бром занурився на «Лондон» на стадіоні «Уест Хем» 1: 0.

Білік, звільнений молотками у 2017 році, повернувся, щоб переслідувати їх, коли його Чемпіонати-Чемпіонати вичерпали заслужених переможців завдяки ранньому удару Конора Таунсенда.

Прикметно для Вест Хема, це був майже їхній найсильніший доступний склад, тоді як Біліч вніс вісім змін у свою команду, при цьому хорватський пріоритет лежав у гонці просування.

Мало того, але Альбіон також зіграв останні 18 хвилин з 10 чоловіками після того, як «Семі Аджай» був відправлений на друге бронювання.

<figcaption class='imgFCap'>Oxford’s Rob Dickie (left) applauds the travelling fans after the League One side held Newcastle to a goalless draw in the FA Cup fourth round at St James’ Park.</figcaption>«><figcaption class=Оксфордський Роб Дікі (ліворуч) аплодує вболівальникам подорожей після того, як сторона «Ліги Один» провела Ньюкасл безрезультатно внічию в четвертому раунді Кубка Англії в Сент-Джеймс-Парку.

Маркус Браун отримав нагоду викинути Ньюкасл, коли вбрання Ліги 1 Оксфорд забезпечило заслужену повторність в четвертому раунді з нічиєю 0: 0 в парку Сент-Джеймса.

Півзахисник «Міддлсбро» на позичці вистрілив прямо у Карла Дарлоу після того, як опинився сам-один із воротарем перед розпродажею натовпу 52,221.

«Ньюкасл», у якого два м’ячі було правильно виключано в офсайді, матиме ще один шанс вийти в п’ятий раунд вперше з 2006 року, але їх неспроможність перетворити домашню перевагу тепер зменшить зимову перерву.

Мо Бешич та Оллі Норвуд забезпечили два моменти рідкісного класу, коли Шеффілд Юнайтед виграв у «Міллволлі» 2: 0.

Евертон Лоані Бешич пробив додому свій перший гол «Блейдс» на своєму 13-му появі, перш ніж Норвуд завершив перемогу в четвертому раунді на тлі нестійкого зіткнення в «Ден».

<figcaption class='imgFCap'>Son Heung-min celebrates firing Tottenhan ahead in the 1-1 FA Cup fourth round draw at St Mary’s Stadium.</figcaption>«><figcaption class=Сон Хен-мін святкує вистріливши Тоттенхана вперед в матчі четвертого раунду Кубка Англії 1-1 на стадіоні Сент-Мері.

Ейден О’Брайен побив чудовий ранній шанс для Міллволла, а господарі так і не видужали. Два клінічних закінчення були достатніми, щоб чоловіків Кріса Уайлдера в капелюсі на жеребкування.

Портсмут просунувся до п’ятого туру вперше з 2010 року, всебічно обігравши чемпіонат Барнслі 4-2.

Голи від Бен Кляуза, Джона Маркіза, Ронана Кертіса та Крістіана Берджесса допомогли господарям викликати розлад у Фраттон-парку, незважаючи на відповіді Каулі Вудро та колишнього форварда Помпея Коннора Чапліна.

Голи другого тайму від Гранта Хенлі та Йосипа Дрміча вперше за вісім років відправили Норвіч у п’ятий раунд Кубка Англії з перемогою 2: 1 у «Бернлі».

На 53-й хвилині Хенлі кивнув додому «Канарки» зі штрафного удару Маріо Вранчича, а Дрміч ударив другий чотири хвилини пізніше, після того, як Джо Харт подав на спробу Лукаша Руппа спершу.

Ерік Пітерс дав надію Бернлі на 72-й хвилині їзди, але у чоловіків Шона Дайча не було ніякого трибунного фінішу.

Інший матч у Прем’єр-лізі закінчився внічию 1-1, коли Саутгемптон і Тоттенхем закінчили 1-1. Пізній нівелір Софіїна Буфал заробив святих на повторній програмі. Шпори прямували до п’ятого раунду після того, як Son Heung-min вивів їх попереду перед початком години.

Редінг та Кардіфф також стикаються з повторенням після того, як вони виграли внічию 1-1. Callum Paterson вивів Bluebirds вперед після п’яти хвилин, але Yakou Meite зрівняв рахунок через три хвилини.

Ковентрі та Бірмінгем завершили 0: 0, а четвертий хід Келечі Іхеаначо в ранньому старті побачив край Лейстера повз Брентфорд 1: 0 у «Гриффін Парк».