Арсенал обіграв Ліверпуль 5-4 пенальті, щоб виграти Громадський щит

Арсенал претендував на "Громадський щит" на перемогу пенальті 5-4 у матчах над "Ліверпулем" після гри 1-1.

Приголомшливий удар П'єра-Емеріка Аубамеяна поставив Арсенал в першому таймі перед запізненням, який вийшов із замінника "Ліверпуля" Такумі Мінаміно.

Сторона Мікеля Артета тримала нерви, щоб переважати у пенальті.

Вергілій ван Дайк був готовий почати захист, коли Джеймс Мілнер пропустив чемпіонів Прем'єр-ліги Ліверпуль проти "Арсенала" в "Щиті".

Захисник Голландії зійшов у вівторок проти товариства Ред Булл Зальцбург з порізом над правим оком, але почав, коли Юрген Клопп назвав сильну сторону на "Уемблі".

Еміліано Мартінес кивнув перед Берндом Лено між палицями "Арсеналу", а Роб Холдинг почав захищати, незважаючи на повідомлення про те, що позика на "Ньюкасл" неминуча.

Обидві сторони — як і у фіналі жінок раніше цього дня — взяли коліно перед тим, як розпочався матч, коли в столиці випав дощ.

Ліверпуль почав яскравіше і знайшов сітку на сьомій хвилині. Девід Луїз безцеремонно збив Георгініо Віджналум, а Ендрю Робертсон ударив у результаті штрафного удару, а Ван Дійк провів повз Мартінеса.

Але офсайд прапор був піднятий, і суддя відео-помічника ратифікував рішення на місцях після огляду.

Джеймс Мілнер розгублено кричав після того, як рушив через хрест Неко Вільямс, коли червоні яскраво продовжувались, але роздратування посилювалося лише після того, як на 12-й хвилині постраждав від якості якості.

Букайо Сака переклав м'яч на П'єра-Емеріка Аубамеянга ліворуч, а зірка "Арсеналу" врізалася і зависла чудовим ударом правого ступня повз Аліссона Беккера з краю коробки для кращого ворота.

Арсенал
П'єр-Емерік Абумеянг (зліва) Арсеналу забив перший гол своєї гри в ході "Громадського щита" на стадіоні "Уемблі", Лондон.

Воротар Ліверпуля повинен був насторожитися, щоб не допустити, щоб "Штучні" вдвічі збільшили свою перевагу через шість хвилин.

Едді Нкетіа розкуркулив Джо Гомеса і розпочав перерву, яка закінчилася тим, що нападник вперше вистрілив із хреста Сака, що Аліссон добре зробив, щоб проштовхнутись, опустившись низько ліворуч.

Зловмисник "Арсеналу" не зміг знайти мету наступного разу, коли він націлився на 27-й хвилині, коли гра почала розгойдуватися від кінця до кінця, після оскарження пенальті після того, як Садіо Мане зійшов під тиском Гектора Беллеріна, падаючи на глухі вуха.

Сторону Мікеля Артети довелося копати глибоко в задньому кінці першого тайму, а "Ліверпуль" пересичив поле хрестиками.

Деякі просто ухилялися від наміченої цілі, а інших був вирізаний першою людиною, особливо Робертсон і Мане виглядали особливо небезпечно зліва.

Але Арсенал також надав загрозу з-за меж поля, і Сака загрожував низьким м'ячем, коли наближався тайм.

Коли гра відновилася, повідомлялося, що Вольвова мішень Ейнслі Мейтленд-Нілз відійшла від мети, а Роберто Фірміно пробив ударом у цілий кут.

Мартинес чудово заблокував Мане пострілом ногами, коли Ліверпуль намагався розбити заднім арсеналом, а замінник Такумі Мінаміно бачив, що спроба відхилена.

Мінаміно був нагороджений за свої зусилля на 73-й хвилині, однак підписанням січня зареєстрував свій перший гол за Ліверпуль після сутички у полі.

Проведена перевірка VAR серед пропозицій щодо гандболу Салаха під час нарощування, але мета становила 1: 1.

Гра пішла на пенальті через 90 хвилин, показ шоу не має додаткового часу у випадку розіграшів.

Саме Арсенал вийшов на вершину, коли Ріан Брюстер вдарив поперечину третьою спробою Ліверпуля перед третьою спробою Ліверпуля перед тим, як Аубамеянг відправив Аліссона неправильним способом, щоб запевнити перемогу 5-4 перестрілки.